Otwarte Mistrzostwa Ełku w szachach błyskawicznych P-5

Turniej został rozegrany z sobotę 15 stycznia 2011 w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego.


W turnieju udział wzięło 22 zawodników, w tym 5 dorosłych i 17 juniorów.


Tempo gry wynosiło 5 minut na partię dla zawodnika.


Turniej rozegrano na dystansie 13 rund.


Na szczególne podziękowanie zasłużył p. Zdzisław Mazur, który mimo spóźnienia wziął udział w zawodach. Utracenie szansy na zajęcie dobrego miejsca nie spowodowało rezygnacji z gry. Rozegrane przez niego 8 partii wniosło do rywalizacji wiele emocji sportowych. Takie zachowanie pokazało innym zawodnikom, że ważny jest udział w rywalizacji, nie tylko uzyskany wynik.


Uczestnicy - miasta


W turnieju wzięło udział ogółem 22 zawodników.
- 2 z Pisza (dorośli)
- 1 z Olecka (junior)
- 19 z Ełku (3 dorosłych,16 juniorów).

Uczestnicy – rodzaje szkół


Juniorzy reprezentowali szkoły na poziomie


- 12 zawodników - szkoły podstawowe
- 2 zawodników – gimnazja
- 3 zawodników – szkoły ponadgimnazjalne

Uczestnicy - szkoły


Uczestnicy turnieju uczęszczają do szkół


- SP 3 Olecko – 1 zawodnik
- SP Mrozy Wielkie – 1 zawodnik

Szkoły w Ełku


- SP 2 – 3 zawodników
- SP 4 – 2 zawodników
- SP 5 – 3 zawodników
- SP 9 – 2 zawodników
- Gimnazjum nr 1 – 1 zawodnik
- Gimnazjum nr 3 – 1 zawodnik
- ILO – 1 zawodnik
- ZS 2 – 1 zawodnik

Otwarte Mistrzostwa Ełku w szachach błyskawicznych – klasyfikacja ogólna



miejsce Imięinazwisko ranking punkty MBuchholtz Buchholtz progres
1 Wawrzyniec GÓRSKI 1800 11 77,5 91,0 72,0
2 Juliusz BIENIADA 1800 10 86,0 101,0 74,0
3 Jan PLESIUK 2000 10 85,5 100,5 73,0
4 Edward RUTKOWSKI 1600 10 81,0 94,0 65,0
5 Kamil GRYGLAS 1800 10 80,5 95,0 67,0
6 Konrad BOBRYK 1800 10 75,5 90,0 64,0
7 Zdzisław MAZUR 1800 8 63,5 75,0 36,0
8 Damian KOSMALA 1000 7 78,591,0 51,0
9 Wojciech OMIELAN 1000 7 78,5 91,0 48,0
10 Marcin SAWICKI 1000 7 75,5 87,5 50,0
11 Damian NIECIKOWSKI 1400 6 74,0 86,5 45,0
12 Patryk SUPIŃSKI 1000 6 73,0 84,5 47,0
13 Krystian PRAWDZIK 1000 6 66,0 78,5 42,0
14 Mariusz DZIUBA 1000 6 56,0 67,5 41,0
15 Kacper NAWROCKI 1000 4 70,0 82,5 31,0
16 Konrad OBRYCKI 1000 4 68,5 80,0 36,5
17 Maciej RUSIN 1000 4 68,0 81,0 37,0
18 Arkadiusz BOGDANIUK 1000 4 64,5 77,0 22,0
19 Łukasz SOKOŁOWSKI 1000 3,5 58,0 70,5 29,0
20 Kamil SOKOŁOWSKI 1200 3 65,5 77,0 28,0
21 Rafał ARDZIŃSKI 1000 2 58,5 70,0 21,0
22 Paweł STERNIK 1000 1,5 57,0 67,0 15,5

Otwarte Mistrzostwa Ełku w szachach błyskawicznych – klasyfikacja juniorów (do lat 10)

miejsce Imię i nazwisko ranking punkty MBuchholtz Buchholtz progres
1 Krystian PRAWDZIK 1000 6 66.0 78.5 42.0
2 Konrad OBRYCKI 1000 4 68.5 80.0 36.5
3 Łukasz SOKOŁOWSKI 1000 3,5 58.0 70.5 29.0
4 Rafał ARDZIŃSKI 1000 2 58.5 70.0 21.0

Otwarte Mistrzostwa Ełku w szachach błyskawicznych – klasyfikacja juniorów (do lat 13)

miejsce Imię i nazwisko ranking punkty MBuchholtz Buchholtz progres
1 Kamil GRYGLAS 1800 10 80.5 95.0 67.0
2 Patryk SUPIŃSKI 1000 6 73.0 84.5 47.0
3 Krystian PRAWDZIK 1000 6 66.0 78.5 42.0
4 Mariusz DZIUBA 1000 6 56.0 67.5 41.0
5 Kacper NAWROCKI 1000 4 70.0 82.5 31.0
6 Konrad OBRYCKI 1000 4 68.5 80.0 36.5
7 Maciej RUSIN 1000 4 68.0 81.0 37.0
8 Arkadiusz BOGDANIUK 1000 4 64.5 77.0 22.0
9 Łukasz SOKOŁOWSKI 1000 3,5 58.0 70.5 29.0
10 Kamil SOKOŁOWSKI 1200 3 65.5 77.0 28.0
11 Rafał ARDZIŃSKI 1000 2 58.5 70.0 21.0
12 Paweł STERNIK 1000 1,5 57.0 67.0 15,5

Otwarte Mistrzostwa Ełku w szachach błyskawicznych – klasyfikacja juniorów (do lat 16)

miejsce Imię i nazwisko ranking punkty MBuchholtz Buchholtz progres
1 Kamil GRYGLAS 1800 10 80.5 95.0 67.0
2 Konrad BOBRYK 1800 10 75.5 90.0 64.0
3 Damian NIECIKOWSKI 1400 6 74.0 86.5 45.0
4 Patryk SUPIŃSKI 1000 6 73.0 84.5 47.0
5 Krystian PRAWDZIK 1000 6 66.0 78.5 42.0
6 Mariusz DZIUBA 1000 6 56.0 67.5 41.0
7 Kacper NAWROCKI 1000 4 70.0 82.5 31.0
8 Konrad OBRYCKI 1000 4 68.5 80.0 36.5
9 Maciej RUSIN 1000 4 68.0 81.0 37.0
10 Arkadiusz BOGDANIUK 1000 4 64.5 77.0 22.0
11 Łukasz SOKOŁOWSKI 1000 3,5 58.0 70.5 29.0
12 Kamil SOKOŁOWSKI 1200 3 65.5 77.0 28.0
13 Rafał ARDZIŃSKI 1000 2 58.5 70.0 21.0
14 Paweł STERNIK 1000 1,5 57.0 67.0 15,5


Otwarte Mistrzostwa Ełku w szachach błyskawicznych – klasyfikacja juniorów (do lat 19)

miejsce Imię i nazwisko ranking punkty MBuchholtz Buchholtz progres
1 Kamil GRYGLAS 1800 10 80.5 95.0 67.0
2 Konrad BOBRYK 1800 10 75.5 90.0 64.0
3 Damian KOSMALA 1000 7 78.5 91.0 51.0
4 Wojciech OMIELAN 1000 7 78.5 91.0 48.0
5 Marcin SAWICKI 1000 7 75.5 87.5 50.0
6 Damian NIECIKOWSKI 1400 6 74.0 86.5 45.0
7 Patryk SUPIŃSKI 1000 6 73.0 84.5 47.0
8 Krystian PRAWDZIK 1000 6 66.0 78.5 42.0
9 Mariusz DZIUBA 1000 6 56.0 67.5 41.0
10 Kacper NAWROCKI 1000 4 70.0 82.5 31.0
11 Konrad OBRYCKI 1000 4 68.5 80.0 36.5
12 Maciej RUSIN 1000 4 68.0 81.0 37.0
13 Arkadiusz BOGDANIUK 1000 4 64.5 77.0 22.0
14 Łukasz SOKOŁOWSKI 1000 3,5 58.0 70.5 29.0
15 Kamil SOKOŁOWSKI 1200 3 65.5 77.0 28.0
16 Rafał ARDZIŃSKI 1000 2 58.5 70.0 21.0
17 Paweł STERNIK 1000 1,5 57.0 67.0 15,5

7-2011.03.05



 

 

 


Kontakt:
Szachy w Ełku

 


  • Strona główna
  • Wyniki Mistrzostwa Stowarzyszenia Lokalnego SALOS w Ełku
  • Pozycja wyjściowa
  • Mistrzostwa Ełku juniorów
  • linki
  • Blitz - wyniki
  • P-20
  • Mat w jednym posunięciu
  • Otwarte Mistrzostwa SL SALOS Ełk w szachach aktywnych P-25
  • Uczymy się szachów
  • Mat_01
  • Szach wieżą
  • Wieża - własności
  • Szach Hetmanem
  • Goniec - własności
  • Matowanie dwiema wieżami
  • Mat w jednym posunięciu
  • Matowanie dwoma gońcami
  • Własności Wieży i Gońca
  • Własności Hetmana
  • Własności Wieży i Skoczka 1
  • Mat w dwóch posunięciach
  • Mat w dwóch posunięciach 02
  • Własności Króla - 03
  • Własności Króla - 03-b
  • 0001. Własności Króla
  • 0002. Własności Króla
  • Mat w jednym posunięciu - 14


    Posiadasz nadmiar wiedzy i chciałbyś podzielić się nią z innymi?
    A może sam masz pytania, na które nie znasz odpowiedzi. Zobacz: Odpowiedz.pl
    Fizyka szkolna
    Matematyka szkolna

    Sklep szachowy
  •